Strona www.incola.com.pl

Strona www.incola.com.pl

Strona internetowa zbudowana na CMS WordPress zaprojektowana, zakodowana oraz uzupełniona, zawierająca ponad 600 podstron w 4 językach (Polski, Angielski, Niemiecki oraz Rosyjski).

Prezentująca produkty firmy Incola. Jej potencjał oraz optymalizacja pozwoliła bez używania działań pozycjonerskich osiągnąć wysokie wyniki w wyszukiwarkach Google. Mimo swojej wielkości witryna wczytuje się bardzo szybko na urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych osiągając w testach prędkości Google bardzo wysokie wyniki rzędu 90/100PKT. Strona zbudowana w technologii CMS WordPress z wykorzystaniem Frameworku WPBakery Page Builder.

Stworzona na podstawie zakupionego szablonu, który do dnia dzisiejszego jest modernizowany, aktualizowany i zmieniany dzięki czemu strona cieszy się bardzo pozytywnym oddźwiękiem wśród jej użytkowników. Zawiera takie integracje jak automatyczne wyświetlanie postów z Facebook i Instagram, system zgłoszeń reklamacyjnych, indywidualnie wykonany system dodawania nowych pracowników do sekcji kontaktowych, łatwy i przejrzysty moduł zarządzania produktami oraz newsami i przepisami, integracje z newsletterami oraz wiele innych.

  • Klient GFS Poland
  • Data 6 października 2022
  • Tagi Wyróżnione, Zwykłe strony www
  • URL Zobacz stronę

Pozostałe Projekty