Sklep internetowy www.e-rower.pl

Sklep internetowy www.e-rower.pl

Bardzo duże przedsięwzięcie w naszym wykonaniu!

Sklep był aktualizowany z wersji CMS Prestashop 1.6 do wersji najnowszej dostępnej w dniu wykonania CMS Prestashop 1.7 wraz z przeniesieniem całej bazy produktów (blisko 6000), zamówień, kontaktów oraz kont klientów. Sklep został w pełni zaprojektowany przez nas na podstawie wytycznych i uwag klienta, zbudowany i zakodowany od podstaw na frameworku Elementor.

Wykonaliśmy wszystkie integracje związane z metodami wysyłek w tym Paczkomaty oraz systemami i bramkami płatności, systemami ratalnymi Santander, Credit Agricole, Leasy Link, dostosowaniem treści, procesu zamówienia wraz z szablonami wiadomości na zlecenie klienta, dodatkowych funkcjonalności takich jak wysyłki załączników do emaili, integracjami z portalem Allegro, DHL, modułu Ceneo, oraz systemem Subiekt.

Sklep został w pełni zoptymalizowany pod kątem prędkości działania, SEO oraz skonfigurowany do prawidłowego działania na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach stacjonarnych jak i mobilnie. Sklep cieszy się bardzo dużą popularnością i działa po dziś dzień bez najmniejszych awarii

  • Klient E-rower
  • Data 6 października 2022
  • Tagi Katalogi produktów / sklepy www, Wyróżnione
  • URL Zobacz stronę

Pozostałe Projekty